Mokinio elgesio taisykles

Birželio 1- oji žymi vasaros pradžią ir labai svarbią šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

„Šviesos“ pradinėje mokykloje taip pat paminėjome šią ypatingą dieną kartu su Zuikių Puikių komanda (šokių mokytoja Ineta, muzikos ir teatro mokytoja Egle ir mokyklos socialine pedagoge Roberta). Nuo ankstyvo ryto mokykloje straksėjo linksmieji Zuikiai Puikiai, kurie aplankė klasėse mokinius, sveikino juos su vasara ir artėjančia mokslo metų pabaiga bei atostogomis. Pasidalinę įspūdžiais su vaikais Zuikiai Puikiai vaidybiškai priminė mokinio elgesio taisykles. Kiekvienai klasei buvo įteiktos mokinių elgesio atmintinės. Smagiai jas pasikartoję mokiniai su mokytojomis keliavo į lauką, kur savo pagamintu parašu – gėlės žiedu, įtvirtino taisyklių laikymąsi, taip papuošė mokyklos kiemą spalvingais vasaros gėlių žiedais.

Visą dieną mokykloje sklandė puiki nuotaika, vaišės klasėse, muzika kieme. Netruko dovanų-visiems pirmokėliams VŠĮ „Gerosios naujienos centras“ padovanojo po žurnaliuką „Vakaro žvaigždelė“. Linkime, kad tokia nuotaika lydėtų kasdien, o vaikai jaustųsi saugūs, svarbūs ir laimingi ne tik mokykloje bet ir namuose.