4b ir 4c klasių mokiniai turėjo galimybę mokytis iš dailininkės Sigutės Ach. Kiekvienas mokinys turėjo progą apsilankyti Sigutės Ach romantiškame, spalvomis ir teptukais perpildytame pasaulyje- Paakmenės kaimo dirbtuvėse. Nuostabą paliko dirbtuvės langai, kurie žiūri į visas puses, o pro juos žiūri pati Sigutė Ach ir semiasi kūrybos. Daug klausimų buvo užduota, bet dar daugiau liko neatsakytų. Kai dailininkė rodė savo darbus, mokinių susidomėjimas pradėjo augti ir pažadino kiekvieno vaizduotę. Kiekvienas dar ką nors įžvelgė rodytuose piešiniuose- spalvų dėmėse. Mokiniai domėjosi kaip kuriami darbai, kiek laiko ji užtrunka kurdama, kaip dailininkė parenka spalvas. Įdomu buvo sužinoti, ar visa, ką sukuria dailininkė, atitinka ir patinka leidyklai. Pasirodo, būna ir nusivylimų, kas atrodė vaikams neįmanoma, ,,juk taip gražu ir nenorėjo išspausdinti?“. O kiek laiko užtrunka įžvelgti pasislėpusį daiktą ar gyvūną? Vienoje vietoje gali ir nesimatyti. Jei persineši kitur, pasižiūrėsi kitoje aplinkoje, gali gimti mintis. Sigutė Ach demonstravo savo kurtus piešinius, knygų iliustracijas. Rodė, kokie panašūs gali būti gyvūnai.

Vaikai suprato, kad kantriai ir kruopščiai dirbant, galima sukurti puikius piešinius. Tik reikia nepamiršti įberti fantazijos prieskonių.

Kūrėja pamokė vaikus lieti akvarelę. Vaikai klausinėjo, iš kur kilo toks akvarelės liejimo būdas. Sigutė Ach prisiminė vaikystę, kai valgant išsiliedavo sriuba, tada imdavo taip fantazuoti.Dėkodami už nuostabią pamoką, vaikai pasidalijo pastebėjimu, kad Sigutės Ach sukurti visi gyvūnai yra laimingi.