Norime pasidžiaugti, kad mūsų mokyklos mokinys, Donatas Lukaševičius, dalyvavo UAB „Baltic Orbis“ ir „Robotiados“ asociacijos organizuojamame renginyje „Robotai - laisvės gynėjai!“ ir programuojant robotus CoderZ platformoje piešė piešinį Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.

Kiekvienas konkurso dalyvis už dalyvavimą konkurse laimėjo dirbtuvių rinkinį „Paprastosios mašinos“. 

Konkurse dalyvavo mokiniai iš visos Lietuvos. Už jų  piešinius buvo balsuojama Baltic Orbis Facebook puslapyje. Nugalėtojus sveikino Seimo nariai, profesorius, Lietuvos mokslų akademijos narys Laimutis Telksnys ir humanoidinis robotukas - Ąžuolas! Pasiekimais ir nuomone apie pačią programavimo platformą iš mokytojo perspektyvos pasidalino Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos IT mokytoja Diana Marmokienė, o mūsų mokyklos mamytė Milda papasakojo, kaip programuoti sekėsi jos 9 metų sūnui! Susitikimas su dalyviais vyko nuotoliniu būdu Zoom aplinkoje. Nuoroda - https://youtu.be/VmWVepjFtiE.

Konkursas parodė, kad  mokyklos mokiniai turi rimtą potencialą tapti puikais programuotojais, o LEGO Education sprendimai lengvai ir žaismingai padės mokiniams siekti savo tikslo.

Robotai laisves gynejai 2021