Birželio 14-23 d. mokykloje veikia dieninė meninė-sportinė vaikų poilsio stovykla „Gamtos dienoraštis-vasara“. Sudarytos dvi pirmokų ir antrokų grupės pasivadino „Pelėdžiukais“ ir „Varliukais“.

Organizuodami vaikų vasaros stovyklą siekiame, kad vaikai kuo daugiau būtų gryname ore, keliaudami pažintų gimtąjį kraštą, suvoktų pasaulį visais savo pojūčiais, turiningai ir linksmai praleistų laiką.

Stovyklos metu vaikai ne tik užsiima kūrybine veikla, bet ir smagiai leidžia laiką aktyviai žaisdami, sportuodami, keliauja į muziejus, dalyvauja edukaciniuose užsiėmimuose, praktiniuose užsiėmimuose gamtoje, lanko kultūrines, pažintines ir istorinės vietas, pramogauja mieste.

Pagal mokyklos pateiktą paraišką stovyklą dalinai finansuoja savivaldybė. Dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei, kuri skyrė 1100 eurų stovyklos organizavimui. Šios lėšos leido užtikrinti prasmingą ir aktyvią programą vaikams, turintiems įgimtų ir įgytų specialiųjų ugdymosi poreikių, esantiems jautresnėje socialinėje aplinkoje, vaikams atvykusiems iš karo nuniokotų šalių.

Programa